top of page

We mogen vieren!! 25 jaar politiek jubileum voor Danny Bossuyt!!


Langs deze weg willen we onze schepenen Danny Bossuyt in de bloemetjes (icoon boeket) zetten. Wij kunnen met trots zeggen dat hij reeds 25 jaar actief is in de gemeentepolitiek van Meulebeke. We kunnen hem een trouwe kracht noemen die gedreven is en er voor gaat. Zijn inzet is 100%, is steeds stipt aanwezig en neemt voor elke Meulebekenaren zijn tijd. Niets is hem teveel. Zijn brede glimlach en vriendelijk woord ontbreekt nooit. Hij is gaandeweg een vaderfiguur geworden voor onze ploeg en een voorbeeld voor onze jonge krachten. Vandaag de dag plukt hij de bloemen van zijn grote inspanningen die hij dag na dag heeft geleverd.


Danny, heel de ploeg is trots op je! We zijn je dankbaar tot in het diepste in ons hart! We hopen dat je nog lang deel mag uitmaken van onze ploeg!! Een welgemeende proficiat!!!

Commentaires


bottom of page